seo pr, pozycjonowanie stron, promocja stron w internecie
Jak powstaje strona internetowa? PDF Drukuj Email
Info I: ? L: ? LD: ? I: ? Rank: ? Age: ? I: ? whois source Robo: ? Sitemap: ? Rank: ? Price: ? Density

Alchemia WWW jest prosta
Chcesz założyć stronę www? Firmową, prywatną, stronę stowarzyszenia lub innej organizacji?
Chcesz pokazać się światu w sieci? Warto to zrobić! Możesz dotrzeć nawet do kilku tysięcy osób dziennie dzięki dobrej stronie www.

Pomysł i treść
Najpierw powinieneś jasno określić, co chcesz umieścić na swojej stronie, o czym informować, jakimi obrazami wzbogacić treść - to Twoja strona, nikt za Ciebie tego nie zrobi (choć to też jest możliwe), ale przecież to Ty wiesz najlepiej, co tam powinno być, to Ty najlepiej znasz swój biznes.

 

Cel i misja
Określ cel. Często pierwsze wrażenie po wejściu Klienta na stroną internetową decyduje o tym, jakie korzyści dzięki niej osiągniesz. Co Klient ma poczuć oraz pomyśleć, wchodząc na Twoją stronę. Co zrobić? Czy Twoja firma będzie sprzedawać produkty lub usługi za pośrednictwem strony?

Człowiek - użytkownik Twojej strony

Nawet najbardziej rozbudowana strona internetowa nie spełni celów, kiedy nie będzie dostosowana do odpowiedniej grupy docelowej. Prosimy, abyś opisał potencjalnych Klientów Twojej firmy, z uwzględnieniem ich potrzeb, wykształcenia, płci etc

Elementy interakcji
Nowoczesna strona, to strona pozwalająca wejść w interakcję pomiędzy Tobą, a Twoimi Klientami. Zastanów się czy potrzebujesz dodatkowych funkcji: formularze zamówienia, katalog produktów, newsletter / e-mailing, chat / platformy konferencyjne, badania ankietowe / sondaże, fora dyskusyjne, kalendarz wydarzeń etc

 

Forma i układ witryny
Jeśli na samym początku wskażesz, jakie istniejące w internecie strony Ci się podobają, zaoszczędzimy wspólnie dużo czasu, nie będziemy projektować "w ciemno", od razu skierujemy się ku stylistyce, która Ci odpowiada. Nawet wskazanie 3 różnych adresów www (niezależnie od tematyki czy języka) pozwolą dość precyzyjnie określić, jak powinna wyglądać Twoja nowa strona. Jeżeli nie masz czasu na własne pomysły, chętnie podpowiemy i poradzimy.

Co jest jeszcze potrzebne?
- domena, każda strona musi mieć swój adres internetowy. Koszt domeny to wydatek rzędu ok. 40/100 zł rocznie.
- serwer (hosting), każda strona musi być złożona w jakimś konkretnym miejscu, wymaga serwera na którym będą znajdowały się pliki. Koszt hostingu waha się w granicach od około 100 do kilkuset złoty rocznie, w zależności od parametrów i późniejszego obciążenia.

Materiały wyjściowe
Oczekujemy przesłania do nas pliku w dowolnym edytorze tekstowym (np. MS Word, Open Office) z treścią Twojego serwisu podzieloną na rozdziały, gdzie tytuł każdego z nich będzie oznaczał nową podstronę serwisu. Zdjęcia i inne ilustracje, jakie mają być użyte na stronie najlepiej przesłać oddzielnie. Używając zdjęć trzeba pamiętać o prawach autorskich.

Czas stworzenia witryny i ile za nią zapłacę?
Produkcja dobrze opisanego przez klienta serwisu może trwać kilka dni, bezpośrednio zależy od jakości i komplementarności dostarczonych materiałów. Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania projektu, ilości modułów i komponentów potrzebnych by strona w pełni Cię Kliencie satysfakcjonowała, zwykle jest to niewygórowana kwota od 1000 zł

 

Copyright by Agencja interaktywna WebPress. All rights reserved.

Pozycjonowanie.WebPress

Wypromuj również swoją stronę